cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

G703GXR GPU Overclock

Pitt84
Level 7
( ASUS ROG G703GXR EVO28T TITANIUM Notebook, Intel® Core™ i9-9980HK Processor ,NVIDIA® GeForce RTX™ 2080 )

Sziasztok. lenne egy olyan kérdésem hogy csak a GPU Tweak II-vel lehet overclock a laptopon? Sajnos a Tweak II nem menti el a beállitások és a profilokat sem.
Kipróbáltam más szoftvereket is az overclockra de csak a GPU és a memória órajelét tudom változtatni a feszültséget a ventilátort a plusz powert már nem. Kipróbáltam már ezeket: MSI AFTERBURNER ,EVGA Precision X1
Csak a GPU Tweak II-vel tudtam túlhúzni a gpu-t de azt is korlátozott módon. OC scanner folyamatosan fail.
Alkalmas e ez a gpu más szoftverekkel az overclockra vagy csak a GPU Tweak II ? sehogy nem tudtam eddig beállítani más szoftvereknél az overclock módót.
Esetleg a jővőben lesssz e javítása a GPU Tweak-nek hogy elmentse és betöltse a beállításokat és a profilokat?
A segítséget és a bővebb felvilágosítást előre is köszönöm...
(Sajnos angolul nem tudok,illetve nagyon keveset.)

(Google translate)

Hi there. I have a question, can only GPU Tweak II overpower a laptop? Unfortunately, Tweak II cannot save controls or profiles either.
The Tried other software vectors only reminds the GPU and clock to change the voltage of the fan and an extra power. I've tried it on MSI AFTERBURNER, EVGA Precision X1
With only one GPU Tweak II I was able to make sure gpu but made it easier. The OC scanner continuously failed.
Is this a gpu suitable for other software or overclock or just a GPU Tweak II? I couldn't change the bug and we couldn't fix it.
You may be looking at upgrading your GPU in the future.
Thank you in advance for your help and further information ...
(Unfortunately I don't know English, very little.)
3,402 Views
0 REPLIES 0