cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

FanXpert aygıt SDK güncellenemiyor (hata kodu: 238)

ferhat06
Level 8

Armoury crate FanXpert aygıt SDK güncelleme yapmıyor hata kodu 238 veriyor bundan ötürü kasa fanlarım hız ayarı yapamıyorum acil yardım ankartım TUF GAMING B760M-PLUS WIFI D4 bu sorun bios güncellemesinden sonra format attım bu sorun ortaya cıktı lütfen acil yardım2.pngEkran görüntüsü 2023-05-10 220754.png

1,264 Views
9 REPLIES 9

Shoninsha
Level 7

Tuf Gaming Z690 anakarta sahibim ve aynı sorunu bende yaşamaya başladım, sanırsam genel bir sorun henüz çözümüne ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim.

asus müşteri hizmetlerini aradım sizde ararsanız cözüm konusunda hızlılık kazanır diye düşünüyorum 08505222787 asus müşteri hizmetleri

sven
Level 7

Ben de bios güncellemesinden sonra aynı sorunu yaşamaya başladım. Ticket oluşturup iletişime geçtim. Şu an için beklemekten başka çözüm yok görünüyor. Anakartım RS z690

DarthVaderNS
Level 7

Bu forumda birinin yazdığı çözümü paylaşıyorum : Go to C:\Program Files\ASUS\RLSDownload\FanXpert\14443\1.00.67 and run setup.exe. Then restart your computer, open AC, and you will find that it has been successfully installed. Ben bunu yaptıktan sonra fanexpert oldu ama bu sefer de cihaz kısmında anakart gitti. Nerden tutsan elinde kalıyor yani asus nasıl becermişse böyle rezil bi uygulama yapmayı

emkdrl07
Level 10

ROG Crosshair X670E Hero anakartımda 1415 BIOS'a geçtikten sonra aynı sorun bende de başladı. C:\Program Files\ASUS\RLSDownload\FanXpert\14443\1.00.67 and run setup.exe. Then restart your computer, open AC, işlemini yaptım ama birşey değişmedi bende.

Asus müşteri hizmetleri ile görüşünüz şikayet fazla olursa daha çabuk güncelleme gelir 

KinqWolf
Level 8

B650-A GAMİNG WİFİ Anakartı kullanıyorum BIOS güncellemesi sonrası bende aynı problemi FanXpert güncellemesinde yaşamaya başladım.

emkdrl07
Level 10

Selam, aşağıda link olarak paylaştığım sayfanın en altındaki "3DG"nin paylaştığı posttaki çözümü geçici olarak uygulayabilirsiniz. Bende çalıştı, umarım sizin de işinize yarar.

https://rog-forum.asus.com/t5/armoury-crate/unable-to-update-fanxpert-error-code-238-armoury-crate/t...

işe yaradı bende, teşekkürler